Livicom Smart Home

Bir mekanı akıllı yapan teknolojiler

Ayrıca güvenlik, arıza koruması ve konfor sağlar
Livicom akıllı güvenlik sistemleri, sıradan yerleri akıllı mekanlara dönüştürür. Livicom bazı rutin görevleri üstlenir ve günlük yaşamı basitleştirir, kaynakların verimli kullanılmasına yardımcı olur, paradan tasarruf eder ve binayı yangınlardan ve izinsiz girişlerden korur. Ayrıca alarm izleme merkezi ile siz orada olmasanız da, 7/24 tetikte bekleyen bir haber alma merkezi var.
Alarm ve Otomasyon Sistemi, uyumlu ekipman (kablosuz sensörleri, kontrol üniteleri, video kameralar) ve bir mobil uygulama içerir. Livi Smart Hub, Alarm ve Otomasyon merkezi olarak sensörlerden bilgi alır, kontrol birimlerine komutlar iletir, kullanıcı senaryolarının yürütülmesini izler ve bulut sunucusuna ve ev sahibine bağlantı sağlar.

Livicom

Güvenilir Bulut Sunucusu

Livicom Smart Home, Rusya'da en büyük güvenlik sistemleri üreticisi tarafından oluşturulmuş ve geliştirilmiştir. Tüm kullanıcı verileri şifrelenir ve en büyük 3 Rus bankasının verilerini depoladığı Rusya'nın en büyük bağımsız veri merkezlerinden birinde saklanır. Sunucuya üçüncü taraf erişimi imkansızdır ve güç kaynakları ve iletişim kanalları art arda yedekli olur.
bulut ikon

Ücretsiz Mobil Uygulama

Livicom mobil uygulaması, Alarm ve Otomasyon cihazlarını uzaktan kontrol etmenizi, güvendiğiniz kişilere erişim sağlamanızı ve senaryolar ve programları kullanarak ev ekipmanının çalışmasını otomatikleştirmenizi sağlar. Mobil uygulama, verilerinizin güvenliğini sağlamak için ağ trafiğini ve elektronik güvenlik anahtarı (belirteç) şifrelemesini kullanır.
Livicom Mobil Uygulamasını İndir
mobil ikon

En İyi Bileşenler

Livicom kablosuz cihazların teknik çözümü, dünyanın önde gelen çip üreticilerinden biri olan Texas Instruments tarafından üretilen CC1310 yüksek kaliteli alıcı-vericiye dayanmaktadır. Gelişmiş mimari, son derece düşük enerji tüketimi sağlar..
rfid cihazı

Olumsuz Hava Koşullarına Dayanıklı

Livi kablosuz sensörleri hava koşullarına dayanıklıdır. Sensörler hem ısıtılmayan ortamlarda hem de en yüksek yaz sıcaklıklarında sıcak / nemli ortamlarda çalışacaktır. Livi radyo cihazları –20 ile +55 ° С arasında çalışabilir ve ortam sıcaklığına otomatik olarak uyum sağlayabilir.
termometre ikon

Çift Yönlü İletişim

Sensörlerle çift yönlü iletişim, sistem çalışması sırasında herhangi bir arızanın hızlı bir şekilde tanımlanmasını sağlar. Sistem kullanıcısı, arızanın kaynağı ve nedenini hemen öğrenir.
hedef ikon

Sınırsız Otomasyon

Livi Smart Hub'a 256 adede kadar kablosuz cihaz, Livi Smart Hub 2G'ye 64 adede kadar kablosuz cihaz bağlanabilir. Bu, sisteminizin tüm yardımcı sistemlerini kontrol etmek için fazlasıyla yeterli!
devre ikon

Livi kablosuz sensörler ve kontrol üniteleri

rfid ikon
Livicom akıllı güvenlik sistemleri montajcı firma tarafından kolaylıkla kurulabilir. Mekanınızın etrafına kablo çekmenize gerek yoktur.

İzinsiz Girenlere ve Bilgisayar Korsanlarına Karşı Koruma

Güvenlik önceliğimizdir! Güvenilir şifreleme yöntemleri ve bir kripto çipi, organize bot saldırılarında sistemin izinsiz girişlere ve cihaz kullanımına karşı korunmasını sağlar.
kalkan ikon

Uzun Ömürlü Pil

Cihazlar, birlikte verilen pillerle 10 yıl çalışacaktır.
batarya ikon

Frekans Seçiciliği

Livi cihazları 868.7 MHz - 869.2 MHz frekans aralığında çalışır. Sensörler ve bir hub arasındaki iletişim sırasında frekansların otomatik olarak değiştirilmesi, güç tasarrufu sağlar ve sinyal bastırmaya çalışıldığında bile bildirimlerin iletilmesini sağlar.
dalga ikon

Mükemmel Çekim Gücü

Livi Smart Hub, kablosuz cihazları 1 km'ye kadar yerleştirilebilir. Bu menzil, sistemin çevredeki binalarla büyük özel konutlarda bile güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.
mesafe ikon

Olağanüstü Hız

Tüm uyarılar anında iletilir! Livi kablosuz cihazları, 10 milisaniye içinde bir hub ile rekor hızda iletişim kurar. Bu, insan gözünün kapanıp açılmasından 5 kat daha hızlıdır.

Haberleşme Güvencesi Haberleşme Garantisi

Livi Smart Hub, Livicom platformuna iki iletişim kanalı üzerinden bağlanabilir: Ethernet ve GSM. Alarmların, cihaz arızalarının ve haberleşme hatalarının kullanıcılara iletilmesini sağlamak için kanal çoğaltma kullanılır.
dalga ikon
Her cihaz yalnızca sinyali iletmek için ihtiyaç duyduğu kadar güç tüketir. Cihaz hub'a ne kadar yakınsa, o kadar az güç tüketir, böylece otomatik olarak verici gücünü azaltır ve pil ömrünü uzatır.

Uyarlanabilir Güç

enerji ikon
saat ikon