Livicom Smart Home

Livicom Mobil Uygulaması

Livicom mobil uygulaması, Alarm ve Otomasyon cihazlarını uzaktan kontrol etmenizi, güvendiğiniz kişilere erişim sağlamanızı ve senaryolar ve programları kullanarak otomasyon ekipmanının çalışmasını otomatikleştirmenizi sağlar.

Livicom mobil uygulaması prestijli Tagline Ödülleri'nde "Telekom / BT / İnternet Şirketi için En İyi Uygulama" ödülüne layık görüldü ve ayrıca "Verimlilik, Hizmetler, Eğitim" kategorisinde "Altın Uygulama" ödülüne layık görüldü..
Automation scenarios

Otomasyon senaryoları

Livicom'a rutin aktiviteleri nasıl gerçekleştireceğini, konforu arttırıcı senaryoları nasıl çalıştıracağını ve günlük hayatınızı nasıl kolaylaştıracağını öğretin
Livicom İzmir güvenlik kamera sistemleri, yaşam tarzınıza uyum sağlar. Günlük rutininize uyar, alışkanlıklarınızı ve günlük ritüellerinizi bilir ve bazı otomasyon faaliyetlerini kendisi gerçekleştirir.

Livicom senaryoları, Otomasyon Sisteminiz için oluşturduğunuz kurallardır. Belirli bir olay olup olmayacağını veya belirli bir eylemin gerçekleştirilmesi gerektiğini söylüyorsunuz. Livicom bu kurallara kesinlikle uyar ve sisteminizin efendisi olursunuz!

Livicom üç tip senaryoyu destekler:

1. Tıklamaya dayalı: Senaryo, anahtarlığınızdaki veya mobil uygulamadaki düğmeye bastığınızda başlar. Cihazları gruplayın ve onlar için ortak bir senaryo oluşturun.

2. Olay odaklı: Senaryo, belirli bir olay meydana geldiğinde otomatik olarak gerçekleştirilecek bir dizi eylemi belirtir.

3. Programa dayalı: Senaryo, belirli bir gün ve saatte bir programa göre gerçekleştirilecek eylemleri belirlemenizi sağlar. Bir kır evindeki varlığınızı simüle edin, bahçenizin günlük sulamasını yapılandırın ve öğleden sonra ışıkları ve elektrikli aletleri kapatın.

Video izleme

Heryerden ve herzaman evinizi kontrol edin! Evcil hayvanlarınızı takip edin ve izinsiz girişleri yakalayın.
Livicom Alarm ve Otomasyon, bağlı video kameralardan çevrimiçi yayınları görüntülemenizi ve alarm olaylarına göre otomatik video kaydını yapılandırmanızı sağlar. Livicom, video gözetimi sağlamak için Ivideon hizmetiyle entegrasyon kullanır. Kameraları bağlamadan önce servise kaydolmanız gerekir.

Kameraları ve video kayıt cihazlarını Ivideon yazılımını kullanarak Ivideon aracılığıyla bağlayabilir ve ayrıca başka bir satıcının yazılımını kullanarak IP kameraları, web kameraları, dijital video kaydedicileri ve dizüstü bilgisayar ve cep telefonu kameralarını bağlayabilirsiniz. Yerleşik Ivideon yazılımına sahip kameralar doğrudan bulut hizmetine bağlanır ve ek program gerektirmez. Kameraları üçüncü taraf yazılımlarla bağlamak için, İnternet bağlantılı bir bilgisayarda kurulu Ivideon Sunucusunu kullanmanız gerekir.

Livicom Türkiye
Özelleştirilmiş bildirimler
Hızlı Haberdar Olun! Akıllı telefonunuza anında bildirimler alın ve evinizde meydana gelen olayları takip edin. Size uygun bir mesaj türü seçin: Mobil bildirim, SMS, e-posta veya sesli arama.
Tek uygulamada tüm kullanıcı siteleri
Mobil uygulama, birden çok kullanıcı mülk sitesini aynı anda yönetmenize olanak tanır. Bunlar örneğin bir kır evi, yazlık ev, ebeveyn evi, İspanya'daki villa vb. Olabilir. Eklenebilen sistem sayısı sınırsızdır.
Veri depolamalı olay günlüğü
Her sistem için ayrıntılı olay günlükleri 30 günlük saklama süresi ile kaydedilir. Olay günlüğü, istenen site seçilerek herhangi bir zamanda mobil uygulamada görüntülenebilir. Günlük, alarm olaylarını, güvenlik alarm sistemini etkinleştirme / devre dışı bırakma, komut dosyası çalıştırma, vb. Gösterir.
Kullanıcı erişim hakları
Ailenizi, arkadaşlarınızı veya komşularınızı sisteminize dahil edin.Tehlikeli bir durumda bir uyarı alacaklar ve yardımınıza gelecekler. Alarm ve otomasyon sisteminizi yönetmek için onları akıllı telefonunuzun kişi listesinden seçerek ve onlara bir davetiye göndererek kolayca yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz. Sistem sahibi, her kullanıcıya koruma modu kontrolü, komut dosyası başlatma ve belirli cihaz kontrolü gibi farklı yetkiler verebilir. Alarmlar, hizmet olayları, komut dosyası çalıştırmaları, koruma modları ve cihaz durumu dahil olmak üzere her kullanıcı için bildirimler yapılandırılabilir.
Cihaz ekleme ve yapılandırma
Talepleriniz arttığında sistem yeteneklerinizi genişletin. Uygulama, yeni sensörleri otomasyon sisteminize saniyeler içinde bağlamanızı sağlar. Fikirlerden ve rutin kararlardan ilham alın. Livicom uygulaması, her bir sensörü kurmak ve yapılandırmak için ayrıntılı adım adım talimatlar sağlar.
Cihazları gruplama
Çok sayıda bağlı sensörü yönetmek için, bunları herhangi bir özelliğe göre gruplayabilirsiniz. Bu, kurulum alanı (oturma odasındaki akıllı prizler), cihaz tipi (Su baskını koruma modülleri) vb. Olabilir. Otomasyon komut dosyalarını veya mobil uygulamanın ana sayfasını kullanarak bir grup cihazı kontrol edebilirsiniz. Örneğin, güvenlik alarm sistemi etkinleştirildiğinde akıllı soketler otomatik olarak devre dışı bırakılabilir.
Sensör durum kontrolü
Sensörler, kapağın açıldığını veya bakıma ihtiyacı olduğunu belirten bildirimler gönderecektir. Her sensör kartında iletişim seviyesi, pil ve sabotaj durumu gösterilir.

Özelleştirilmiş arayüz
Her kullanıcı, herhangi bir otomasyon komut dosyasını Favoriler olarak ayarlayabilir ve ana sayfadaki bilgi araçlarını istediği gibi özelleştirebilir. Tüm değişiklikler yerel olarak kullanıcının akıllı telefonunda saklanır. Araçlar sıcaklık sensörlerinden, akıllı prizlerden, röle kontrol sensörlerinden ve su baskın modüllerinden gelen verileri gösterir. Bunları su tüketimini izlemek, cihazların güç tüketimini değerlendirmek ve tüm tesislerdeki sıcaklığı izlemek için ayarlayın.